APO-IBUPROFEN 400mg zmírňuje bolest a zánět různého původu, tlumí horečku, která provází např. nemoci z nachlazení. Užívá se při bolesti hlavy, zubů, zad, při bolestivé menstruaci, při bolesti svalů a kloubů provázející chřipková onemocnění, při poranění měkkých tkání jako je pohmoždění a podvrtnutí, při horečnatých stavech doprovázejících chřipková onemocnění a jako doplňková léčba horečnatých stavů při jiných onemocněních.

Balení obsahuje 100 potahovaných tablet.

APO-IBUPROFEN 400mg

CenaOd 63,00 Kč
  • Při bolestech a horečce se užívá obvykle 1 potahovaná tableta jednorázově, následně podle potřeby. Maximální denní dávka jsou 3 tablety.

    Při zánětlivých či degenerativních onemocněních kloubů a páteře se užívají 1-2 potahované tablety 3xdenně s časovým odstupem nejméně 4 hodiny.

    Tableta se polyká celá a zapije se dostatečným množství tekutiny.

    Pokud si nejste jistý(á), poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem.